EAGLE Help Light

UL_INSTANCE

Toto je demo verze českého HELP Light. Může být volně používána a šířena v nezměněné podobě s freeware verzí EAGLE Light pro nevýdělečné a akademické účely za stejných podmínek jako verze Eagle Light. Pokud chcete HELP Light používat s komerční verzí EAGLE, musíte si jej zaregistrovat u distributora EAGLE, firmy ELCAD v.o.s. K tomu je určen formulář na Internetu: http://www.eagle.cz/reghelp.htm. Registrace je zdarma pro zákazníky, kteří zakoupili EAGLE u firmy ELCAD v.o.s. Cena registrace pro ostatní uživatele je 500,- Kč. Připravujeme plně český HELP včetně ULP jazyka a další českou dokumentaci. Sledujte naše internetové stránky. Registrovaná verze neobsahuje tyto reklamní informace, je plně kompaktní s prostředím Windows (Linux) a má přirozené barvy písma a pozadí jako originální anglická verze.

Data members

angle real (0.0...359.9°)
gate UL_GATE
mirror int
name string (INSTANCE_NAME_LENGTH)
sheet int (0=unused, 1..99=sheet number)
value string (PART_VALUE_LENGTH)
x, y int (origin point)

Loop members

texts() UL_TEXT

Constants

INSTANCE_NAME_LENGTH max. recommended length of an instance name (used in formatted output only)
PART_VALUE_LENGTH max. recommended length of a part value (instances do not have a value of their own!)

Viz také UL_PART, UL_PINREF

Note

When processing an instance's texts, you have to loop through the instance's own texts() member as well as the texts() member of the instance's gate's symbol.

Příklad


schematic(S) {
 S.parts(P) {
  printf("Part: %s\n", P.name);
  P.instances(I) {
   if (I.sheet != 0)
     printf("\t%s used on sheet %d\n", I.name, I.sheet);
   }
  }
 }


Tuto DEMO verzi českého HELP Vám věnoval autorizovaný distributor EAGLE: ELCAD v.o.s., 664 02 Ochoz u Brna 141, HOT-LINE: 0608-779 331, Fax/zázn.: 05 - 44 23 48 50 URL: http://www.elcad.cz , e-mail: elcad@elcad.cz Naše české internetové stránky EAGLE: http://www.eagle.cz Registrovaná verze neobsahuje tyto reklamní informace, je plně kompaktní s prostředím Windows (Linux) a má přirozené barvy písma a pozadí jako originální anglická verze.

OBSAH Translation © 2001 ELCAD v.o.s., Copyright © 2001 CadSoft Computer GmbH