EAGLE Help Light

UL_PAD

Toto je demo verze českého HELP Light. Může být volně používána a šířena v nezměněné podobě s freeware verzí EAGLE Light pro nevýdělečné a akademické účely za stejných podmínek jako verze Eagle Light. Pokud chcete HELP Light používat s komerční verzí EAGLE, musíte si jej zaregistrovat u distributora EAGLE, firmy ELCAD v.o.s. K tomu je určen formulář na Internetu: http://www.eagle.cz/reghelp.htm. Registrace je zdarma pro zákazníky, kteří zakoupili EAGLE u firmy ELCAD v.o.s. Cena registrace pro ostatní uživatele je 500,- Kč. Připravujeme plně český HELP včetně ULP jazyka a další českou dokumentaci. Sledujte naše internetové stránky. Registrovaná verze neobsahuje tyto reklamní informace, je plně kompaktní s prostředím Windows (Linux) a má přirozené barvy písma a pozadí jako originální anglická verze.

Data members

diameter[layer] int
drill int
name string (PAD_NAME_LENGTH)
shape[layer] int (PAD_SHAPE_...)
signal string
x, y int (center point, see Note)

Constants

PAD_SHAPE_SQUARE square
PAD_SHAPE_ROUND round
PAD_SHAPE_OCTAGON octagon
PAD_SHAPE_XLONGOCT xlongoct
PAD_SHAPE_YLONGOCT ylongoct

PAD_NAME_LENGTH max. recommended length of a pad name (same as CONTACT_NAME_LENGTH)

Viz také UL_PACKAGE, UL_CONTACT, UL_SMD

Note

The coordinates (x, y) of the pad depend on the context in which it is called:

The diameter and shape of the pad depend on the layer for which they shall be retrieved, because they may be different in each layer depending on the Design Rules. If one of the layers LAYER_TOP...LAYER_BOTTOM, LAYER_TSTOP or LAYER_BSTOP is given as the index to the diameter or shape data member, the resulting value will be calculated according to the Design Rules. If LAYER_PADS is given, the raw value as defined in the library will be returned.

Příklad


library(L) {
 L.packages(PAC) {
  PAC.contacts(C) {
   if (C.pad)
     printf("Pad: '%s', (%d %d), d=%d\n",
         C.name, C.pad.x, C.pad.y, C.pad.diameter[LAYER_BOTTOM]);
   }
  }
 }


Tuto DEMO verzi českého HELP Vám věnoval autorizovaný distributor EAGLE: ELCAD v.o.s., 664 02 Ochoz u Brna 141, HOT-LINE: 0608-779 331, Fax/zázn.: 05 - 44 23 48 50 URL: http://www.elcad.cz , e-mail: elcad@elcad.cz Naše české internetové stránky EAGLE: http://www.eagle.cz Registrovaná verze neobsahuje tyto reklamní informace, je plně kompaktní s prostředím Windows (Linux) a má přirozené barvy písma a pozadí jako originální anglická verze.

OBSAH Translation © 2001 ELCAD v.o.s., Copyright © 2001 CadSoft Computer GmbH