Registrace české nápovědy HELP Light

programu EAGLE 4.0 a 3.55

Registrací české nápovědy získáte hned několik výhod:

1. Obdržíte soubory HELP bez reklamních panelů.

2. Vaše česká nápověda HELP bude pevně integrována v Eagle namísto anglické, takže bude fungovat kontextová nápověda (přímo k tématu, např. když si nevíte rady s příkazem WIRE a máte ho spuštěný, stačí stisknout klávesu F1 a máte nápovědu přímo k příkazu WIRE).

3. Váš HELP bude mít přirozené barvy černá na bílém jako původní anglický.

4. Budete v naší databázi uživatelů Eagle a občas Vám zašleme zprávy o novinkách kolem Eagle, případně CD-ROM s novou verzí Eagle.

Prosím vyplňte uvedené údaje a zašlete je firmě ELCAD v.o.s. Formulář je zpracováván manuálně a údaje jsou kontrolovány. Neúplně, nesmyslně nebo nepravdivě vyplněný formulář nebude dále zpracován. Uvedené údaje slouží výhradně pro potřeby firmy ELCAD v.o.s. a nebudou poskytnuty jiným právnickým ani fyzickým osobám a institucím ! Váš registrovaný český HELP obdržíte zpravidla do 48 hodin, většinou už druhý den.

Společnost
Titul
Jméno
Příjmení
Ulice, číslo
Město
PSČ
IČO / rodné č.
Telefon
Fax
E-mail
Číslo licence Eagle (bez licence = Free Light)

Chci se zdarma zaregistrovat jako uživatel Light verze českého HELP systému EAGLE. Jsem si vědom toho, že český HELP systém Eagle i všechny jeho části jsou chráněny autorskými právy distributora EAGLE pro ČR a SR, firmy ELCAD v.o.s. Jsem si vědom toho, že nesmím svou licenci české nápovědy EAGLE poskytnout jiným právnickým ani fyzickým osobám a institucím a budu dodržovat licenční ujednání zaslané společně s českou nápovědou Eagle. Mám zájem o následující produkt:

Český HELP 4.0 Light pro Windows
Český HELP 4.0 Light pro Linux (připravujeme)
Český HELP 3.55 Light pro Windows

Vaše poznámky a sdělení:

 

sp;    Odkazy       Práva