Home   Eagle Online
   
 Začátečníci 
     
Informace 

     
Průvodce 

     
Freeware 

     
Prodejce 

     
Ceny 


 Uživatelé 
  Podpora
     
Download 

     
Fórum 

     
Školení 
 

ŽÁDNOU PANIKU! Podpora je zdarma!

Česká technická podpora je zdarma zatím jen pro licence prodané naší firmou ELCAD v.o.s. Předpokládáme, že je to jedna z důležitých věcí, která odlišuje Eagle  od jiných programů, jejichž autoři si nechají zaplatit za každou otázku, kterou Vám zodpoví.

Je několik možností jak se dostat k technické podpoře. Pokud máte nějaké problémy se zbožím, které jste od nás obdrželi (jako diskety, CD-ROMy, příručky atd.) kontaktujte nás prosím.

Pokud se setkáte s problémy při používání programu, budete asi chtít prodiskutovat záležitost s personálem technické podpory nebo s jinými uživateli programu EAGLE v diskusním fóru EAGLE. Pročtěte si korespondenci, kterou tam najdete, pravděpodobně tam byl Váš problém už diskutován někdy dříve.

Pokud to nepomůže vyřešit Váš problém, můžete kontaktovat výrobce na jeho stránkách  . Pokud jsou Vám cizí jazyky nepohodlné, můžete se obrátit i na svého českého distributora, firmu ELCAD v.o.s., kde se Vám vždy na telefonu 608 779 331 pokusíme poradit. Pokud kontaktujete některou z našich kanceláří technické podpory, připravte si prosím vždy Vaše registrační číslo programu!

Připravujeme český HELP pro verzi 9.2, následovat bude lokalizace pogramu do češtiny. Novinky sledujte na: http://www.eagle.cz  


   

 Poslední změna: 4.12.2018  

                                                 © 1994-2018 ELCAD v.o.s.